salowa - sprzątająca

Rzeszów/ podkarpackie

Ogłoszenie dodane: 17.07.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat
Specjalne wymagania:
Orzeczenie o niepełnosprawności
Wymagane prawo jazdy:
Nie

Szukasz stabilnej i pewnej pracy? Zgłoś się do nas!

Aktualnie poszukujemy osób do pracy na stanowisko: SALOWA w Szpitalu Wojewódzkim w Rzeszowie

Zadania/Czynności:

utrzymanie czystości w salach chorych

sprzątanie korytarzy, zaplecza sanitarnego

dezynfekcja sprzętu, pomieszczeń

uzupełnianie środków higienicznych

pomoc przy pacjencie

Wymagania:

książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

szczepienia p/WZW typu B

odpowiedzialność

Oferujemy:

umowę o pracę

system pracy w godzinach 7:00 - 19:00 / 19:00 – 7:00

możliwość zatrudnienia w Zakładzie Pracy Chronionej

Zagwarantujemy Ci wszelkie narzędzia i środki ostrożności, zapewniające Ci pracę w bezpiecznych dla zdrowia warunkach.

Osoby zainteresowane proszone są o: kontakt telefoniczny w godz. 8-16 pod

nr tel. 510-011-714

Anna

Anna

Anna