ROBOTNIK WYKONUJĄCY PRACE PROSTE W PRZEMYŚLE

Mikstat/ ostrzeszowski/ wielkopolskie

Ogłoszenie dodane: 31.08.2024

Typ umowy:
Umowa zlecenie

Miejsce pracy: Mikstat, powiat: ostrzeszowski, woj: wielkopolskie
Nr oferty: StPr/24/0406

OBOWIĄZKI:
Przenoszenie i przewożenie surowców, materiałów, sprzętów, podzespołów, komponentów i części itp. na miejsce prowadzenia prac. Prowadzenie obróbki wstępnej surowca oraz produkcji wyrobów gotowych wg określonych receptur przy zastosowaniu maszyn i urządzeń, praca z nożem i ostrymi narzędziami. Prowadzenie procesu technologicznego (tj. mrożenia, wędzenia, marynowania, produkcji konserw itd.); Pakowanie, magazynowanie i przygotowanie gotowych wyrobów do wysyłki; Ładowanie i rozładowywanie pojazdów, ciężarówek i wózków. Mycie i czyszczenie maszyn i urządzeń; Przestrzeganie zasad etyki, ergonomii, bezpieczeństwa i higieny pracy. Wykonywanie innych zadań pokrewnych

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:
- [Inne] : WYNAGRODZENIE MIESIĘCZNE WYLICZANE JEST PROPORCJONALNIE DO PRZEPRACOWANYCH GODZIN W MIESIĄCU; WYMIAR CZASU PRACY: 160 GODZIN MIESIĘCZNIE, praca 3 zmianowa: 6-14, 14-22, 22-6.

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Mikstat
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wynagrodzenie brutto: od 28,1 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Pracodawca:
Powiatowy Urząd Pracy w Ostrzeszowie

Adres:
Przemysłowa 7, 63-500 Ostrzeszów, powiat: ostrzeszowski, woj: wielkopolskie

Dane kontaktowe:
Magdalena Kozłowska
tel: 627320790 w. 203

Sposób kontaktu:
za pośrednictwem urzędu

Wymagane dokumenty:
Brak danych.

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrzeszowie