ROBOTNIK OGÓLNOBUDOWLANY

Ruda Śląska/ śląskie

Ogłoszenie dodane: wczoraj 23:03:45

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

Miejsce pracy: Gajowa 25/4, 41-707 Ruda Śląska, powiat: m. Ruda Śląska, woj: śląskie
Nr oferty: StPr/24/0664

OBOWIĄZKI:
Wykonywanie prac remontowych, usługi dekarskie, malowanie klatek schodowych, prace murarsko-dekarskie. Praca na terenie woj. śląskiego - pracodawca zapewnia dowóz z bazy firmy.

WYMAGANIA:

Wymagania pożądane:
- Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:
- Mile widziane doświadczenie w budownictwie. Stanowisko do przyuczenia. Wymagane chęci do pracy.
Praca na terenie woj. śląskiego - pracodawca zapewnia dowóz z bazy firmy.

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Ruda Śląska
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
Firma Usługowo-Budowlana "ORLIŃSKI" Marek Orliński

Adres:
Gajowa 25/4, 41-707 Ruda Śląska, powiat: m. Ruda Śląska, woj: śląskie

Dane kontaktowe:
Marek Orliński
tel: 695 221 003

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: telefon

Wymagane dokumenty:
kontakt wstępnie telefonicznie od poniedziałku do piątku godz. 7-17

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Rudzie Śląskiej