ROBOTNIK MAGAZYNOWY

Mszczonów/ żyrardowski/ mazowieckie

Ogłoszenie dodane: 11 godzin temu

Miejsce pracy: Tarczyńska 121, 96-320 Mszczonów, powiat: żyrardowski, woj: mazowieckie
Nr oferty: StPr/24/0599

OBOWIĄZKI:
Przyjmowanie, składowanie i wydawanie towarów. Obsługa wózków widłowych. Utrzymywanie porządku i przestrzeganie zasad BHP. Współpraca z innymi działami firmy.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
- Uprawnienia: punktualność
- Uprawnienia: dbałość o porządek na stanowisku pracy
- Uprawnienia: praca w grupie

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Mszczonów
Rodzaj umowy: Nie dotyczy
Wynagrodzenie brutto: od 28,1 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
CLEAN HR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres:
WŁADYSŁAWA RUCKIEGO 22, 20-736 Lublin, powiat: m. Lublin, woj: lubelskie

Dane kontaktowe:
Tomasz Zawadka
tel: 608 388 302

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: telefon

Wymagane dokumenty:
Brak danych.

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Żyrardowie