ROBOTNIK BUDOWLANY - PRACE DEKARSKIE/POMOCNIK

Borki-Paduchy/ siedlecki/ mazowieckie

Ogłoszenie dodane: 29.08.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

Miejsce pracy: 08-112 Borki-Paduchy 8b, powiat: siedlecki, woj: mazowieckie
Nr oferty: StPr/24/1999

OBOWIĄZKI:
Prace dekarskie na terenie Siedlec i okolic. Pierwsza umowa na okres próbny, możliwość dalszej współpracy w ramach kolejnej umowy o pracę - warunki do uzgodnienia, wynagrodzenie netto w przedziale od 5000 zł do 7000 zł.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:
- mile widziane doświadczenie zawodowe, jednakże istnieje możliwość przyuczenia do pracy, predyspozycje do ww. pracy, chęć do pracy

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Borki-Paduchy
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie brutto: od 7 100 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
"Dach-Bud Wójcik" Michał Wójcik

Adres:
08-112 Borki-Paduchy 8b, powiat: siedlecki, woj: mazowieckie

Dane kontaktowe:
Michał Wójcik
e-mail: wojcik.dachy@interia.pl
tel: 605 624 359

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: telefon

Wymagane dokumenty:
CV

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Siedlcach