ROBOTNIK BUDOWLANY

Tczew/ tczewski/ pomorskie

Ogłoszenie dodane: 08.07.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

Miejsce pracy: 30 Stycznia 30A, 83-110 Tczew, powiat: tczewski, woj: pomorskie
Nr oferty: StPr/24/0788

OBOWIĄZKI:
Praca na budowie - pomocnik przy pracach rozbiórkowych, montażu zbrojenia, szalunkach i pracach naprawczych konstrukcji betonowej.
Osoby zainteresowane ofertą pracy proszone są o kontakt telefoniczny: 602-281-518 lub 602-281-533

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:
- [Inne] : Otrzymanie od lekarza medycyny pracy zdolności do pracy fizycznej i pracy na wysokości powyżej 3 m - Skierowanie wystawia pracodawcza.

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Tczew
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
Zakład Specjalistycznych Robót Budowlanych IKOMONT Zbigniew Przybecki

Adres:
Gnieźnieńska 59, 62-006 Janikowo, powiat: poznański, woj: wielkopolskie

Dane kontaktowe:
Anna Przybecka
tel: 602281518

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Wymagane dokumenty:
Brak danych.

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Tczewie