ROBOTNICY WYKONUJĄCY PRACE PROSTE W PRZEMYŚLE

Bolesław/ olkuski/ małopolskie

Ogłoszenie dodane: 10 godzin temu

Typ umowy:
Umowa zlecenie

Miejsce pracy: Laskowska 93, 32-329 Bolesław, powiat: olkuski, woj: małopolskie
Nr oferty: StPr/24/0926

OBOWIĄZKI:
Obsługa maszyn pakujących i innych stosowanych w przemyśle, zgrzewanie i montaż elem., kontrola jakości, pozostałe
czynności na lini prod.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
- Język: rosyjski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący

Wymagania inne:
- J. rosyjski wymagany ze względu na kontakt z załogą wielojezyczną. Wymagana szybkość reakcji, bardzo dobre zdolności manualne,
precyzyjność, dźwiganie ciężarów, siła i sprawność fizyczna, gotowość do pracy w systemie zmianowym, praca w godzinach
nocnych oraz w weekendy i święta, nienormowane godziny pracy.

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Bolesław
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wynagrodzenie brutto: od 28,1 do 28,1 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
HR EAST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres:
Szlak 65/202, 31-153 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Dane kontaktowe:
IZABELA NOWICKA
e-mail: izabela.nowicka@hreast.pl

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: e-mail

Wymagane dokumenty:
Brak danych.

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Olkuszu