Regionalny Manager Sprzedaży

Warszawa, Mokotów

Ogłoszenie dodane: 08.07.2024

Typ umowy:
Samozatrudnienie
Wymiar pracy:
Pełny etat
Specjalne wymagania:
Brak

Dla naszego klienta z branży ubezpieczeniowej poszukujemy:
Regionalnego Managera Sprzedaży

Twój zakres obowiązków:
Pozyskiwanie nowych klientów
Realizacja celów sprzedażowych
Wsparcie w przygotowaniu rozwiązań sprzedażowych dla Klientów
Współpraca z Menedżerami Towarzystw Ubezpieczeniowych
Rozwój struktury sprzedaży
Rekomendowanie i podejmowanie działań zwiększających poziom sprzedaży

Wymagania:
Bardzo dobra znajomość rynku ubezpieczeń - mile widziane doświadczenie w obszarze Ubezpieczeń Grupowych
Umiejętność budowania relacji z klientami
Doświadczenie w prowadzeniu rekrutacji Agentów i partnerów biznesowych
Samodzielność, odpowiedzialność i zaangażowanie

Pracodawca oferuje:
Kontrakt B2B / Umowa o pracę po okresie próbnym
Wynagrodzenie podstawowe 7000 zł netto + prowizja od sprzedaży
Ryczałt na koszty paliwa
Dofinansowanie do szkoleń i kursów
Ubezpieczenie na życie
Spotkania integracyjne

Agata

Agata

Agata