RECEPCJONISTA W HOTELU VILLA PARK

Siedlce/ mazowieckie

Ogłoszenie dodane: 04.09.2024

Typ umowy:
Umowa zlecenie

Miejsce pracy: Nauczycielska 12, 08-110 Siedlce, powiat: m. Siedlce, woj: mazowieckie
Nr oferty: StPr/24/2043

OBOWIĄZKI:
Obsługa gości hotelowych. Praca również w weekendy, wg ustalonego grafiku.
Pierwsza jest zawierana umowa zlecenie (w odpowiedniku pełnego etatu), następna o u. pracę.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
- Wykształcenie: średnie zawodowe

Wymagania inne:
- preferowane doświadczenie w kontakcie z klientem, przy obsłudze gości hotelowych, bardzo dobra znajomość języka angielskiego, aktualna książeczka SANEPID, dobra organizacja pracy, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, gotowość do pracy zmianowej (zmiany dzienne i nocne)

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Siedlce
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
Robert Stańczuk Firma Handlowo-Usługowa " ROBSON"

Adres:
Nauczycielska 12, 08-110 Siedlce, powiat: m. Siedlce, woj: mazowieckie

Dane kontaktowe:
e-mail: villapark@op.pl

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: e-mail

Wymagane dokumenty:
CV ze zdjęciem (aktualnym)

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Siedlcach