RATOWNIK WODNY

Wrocław/ dolnośląskie

Ogłoszenie dodane: 10.07.2024

Typ umowy:
Umowa zlecenie

Miejsce pracy: Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie
Nr oferty: StPr/24/2777

OBOWIĄZKI:
Reagowanie na łamanie regulaminu, obserwacja obszaru wodnego , udzielanie pierwszej pomocy.
Forma umowy: umowa zlecenie 170 godzin w miesiącu, zatrudnienie na 3 lata, praca w godzinach od 6.00-14.00
Sala: C

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:
- Wykształcenie brak lub niepełne podstawowe
Ukończony kurs kwalifikowanej pierwszej pomocy

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Wrocław
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wynagrodzenie brutto: od 28,1 do 28,1 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Pracodawca:
Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu

Adres:
Gliniana 20/22, 50-525 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie

Dane kontaktowe:
Sala C
tel: 717701670

Sposób kontaktu:
za pośrednictwem urzędu

Wymagane dokumenty:
Brak danych.

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu