PSYCHOLOG SZKOLNY

Grabowa/ zawierciański/ śląskie

Ogłoszenie dodane: 30.08.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Niepełny etat

Miejsce pracy: Szkolna 37, 42-450 Grabowa, powiat: zawierciański, woj: śląskie
Nr oferty: StPr/24/0726

OBOWIĄZKI:
Prowadzenie zajęć indywidualnych z uczniami. Konsultacje w ramach pomocy psychologiczno-pedagogicznej.
Praca w wymiarze godzin: 0,26 (6/23) - 6 godzin 1 lub 2 razy w tygodniu.
Miejsce pracy: Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Stanisława Będkowskiego w Grabowej, ul. Szkolna 37.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: psychologia
- Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne

Wymagania inne:
- wykształcenie wyższe psychologiczne - psycholog szkolny, przygotowanie pedagogiczne, umiejętności pracy w oświacie, mile widziane doświadczenie na stanowisku

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Grabowa
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie brutto: od 1 250,6 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
Stowarzyszenie "Mała Szkoła w Rokitnie Szlacheckim"

Adres:
Szkolna 2, 42-450 Rokitno Szlacheckie, powiat: zawierciański, woj: śląskie

Dane kontaktowe:
Sylwia Szwej-Wojnarowska
e-mail: sylwiaszwejwojnarowska@gmail.com

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: e-mail

Wymagane dokumenty:
CV przesłane na adres e-mail: sylwiaszwejwojnarowska@gmail.com. lub nsp.grabowa@gmail.com.
Rozmowy z kandydatami będą umawiane indywidualnie

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Zawierciu