PSYCHOLOG (O)

Niwka/ tarnowski/ małopolskie

Ogłoszenie dodane: 22.08.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Niepełny etat

Miejsce pracy: 33-130 Niwka 25, powiat: tarnowski, woj: małopolskie
Nr oferty: StPr/24/3081

OBOWIĄZKI:
- praca z młodzieżą,
- udzielanie pomocy psychologicznej dzieciom i rodzicom,

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Zawód: Psycholog
- Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
- Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne

Wymagania inne:
- Wymagania: wykształcenie wyższe kierunkowe (5-letnie studia), może być osoba po studiach, przygotowanie pedagogiczne. Praca w Niwce od pon. do pt., na pół etatu - 11 godz tygodniowo, w przedziale godz.: 8:00 - 12:00. Wynagrodzenie: 3 500 zł brutto. Kontakt: Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Niwce, 33-130 Niwka 25, tel. 14 687 00 24, 514 091 020.

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Niwka
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Niwce, Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Niwce

Adres:
33-130 Niwka 25, powiat: tarnowski, woj: małopolskie

Dane kontaktowe:
Urszula Jackowska
tel: 514091020, 146870024

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: telefon

Wymagane dokumenty:
Skierowanie, CV lub bezpośrednio do pracodawcy

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie