PSYCHOLOG

Morzewo/ pilski/ wielkopolskie

Ogłoszenie dodane: 29.08.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Niepełny etat

PSYCHOLOG

Miejsce pracy: Szkolna 6, 64-810 Morzewo, powiat: pilski, woj: wielkopolskie
Nr oferty: StPr/24/0958

OBOWIĄZKI:
Prowadzenie zajęć grupowych, prowadzenie rozmów i wsparcia indywidualnego, tworzenie opinii o uczestniku, współpraca z instruktorami.
Miejsce pracy: Warsztat Terapii Zajęciowej w Morzewie.

Pierwsza umowa - o pracę na okres próbny 3 m-c, docelowo na czas nieokreślony, zatrudnienie od 01.09.2024r. w wymiarze 1/4 etatu, jedna zmiana od pn. do pt. w zakresie godzin od 07:00 do 15:00 - do uzgodnienia.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Wymagania inne:
- Wykształcenie wyższe kierunkowe - psycholog, umiejętność nawiązywania kontaktów, otwartość, empatia

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Morzewo
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie brutto: od 2 060 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
POLSKIE STOWARZYSZENIE NA RZECZ OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ INTELEKTUALNĄ KOŁO W PILE

Adres:
Szkolna 6, 64-810 Morzewo, powiat: pilski, woj: wielkopolskie

Dane kontaktowe:
Anita Romańczak
e-mail: wtz_morzewo@wp.pl
tel: 502 092 406

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Termin: kontakt telefoniczny celem umówienia spotkania

Wymagane dokumenty:
CV

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Pile