PSYCHOLOG

Zgorzelec/ zgorzelecki/ dolnośląskie

Ogłoszenie dodane: 06.09.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

PSYCHOLOG

Miejsce pracy: Powstańców Śląskich 1, 59-900 Zgorzelec, powiat: zgorzelecki, woj: dolnośląskie
Nr oferty: StPr/24/0509

OBOWIĄZKI:
Diagnozowanie i terapia psychologiczna, udzielanie pomocy pedagogicznej, współpraca z nauczycielami, praca z dziećmi i rodzicami ;
I umowa o pracę na 1 rok /szkolny/- docelowo zatrudnienie na czas nieokreślony,
jedna zmiana od 14.00 do 19.00 od poniedziałku do czwartku;
pełny wymiar czasu pracy - 20h/tygodniowo

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Zawód: Psycholog
- Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: psychologia, specjalizacja: psychologia kliniczna
- Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne

Wymagania inne:
- wykształcenie wyższe ,kierunek/specjalność :psychologia - psychologia kliniczna

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Zgorzelec
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wynagrodzenie brutto: od 4 908 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
MŁODZIEŻOWY OŚRODEK SOCJOTERAPII IM. JANUSZA KORCZAKA W ZGORZELCU

Adres:
Powstańców Śląskich 1, 59-900 Zgorzelec, powiat: zgorzelecki, woj: dolnośląskie

Dane kontaktowe:
Magda Mroczkowska
e-mail: magda.mroczkowska@korczak.zgorzelec.pl
tel: 75 64 723 19

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Wymagane dokumenty:
cv+ dokumenty kwalifikacyjne

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Zgorzelcu