PSYCHOLOG

Trzciana/ bocheński/ małopolskie

Ogłoszenie dodane: 09.07.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Niepełny etat

PSYCHOLOG

Miejsce pracy: 32-733 Trzciana 403, powiat: bocheński, woj: małopolskie
Nr oferty: StPr/24/0435

OBOWIĄZKI:
Praca w szkole z dziećmi, rodzicami i nauczycielami.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Wymagania inne:
- Kwalifikacje do zajmowania stanowiska nauczyciela psychologa w przedszkolach, szkołach i placówkach, o których mowa w § 3, § 4 i § 15-17, posiada osoba, która ukończyła jednolite studia magisterskie lub studia pierwszego i drugiego stopnia, na kierunku psychologia w specjalności odpowiadającej prowadzonym zajęciom lub spełnia warunki określone w art. 63 ust. 1 ustawy z dnia 8 czerwca 2001 r. o zawodzie psychologa i samorządzie zawodowym psychologów (Dz. U. poz. 763 i 1798, z 2009 r. poz. 120 i 753 oraz z 2019 r. poz. 1026) oraz posiada przygotowanie pedagogiczne.
Wynagrodzenie zgodnie z Kartą Nauczyciela od 2454,00 do 2957,50 zł brutto miesięcznie.
Praca w wymiarze 11/22 godzin tygodniowo wg. harmonogramu.

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Trzciana
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie brutto: od 2 454 do 2 957,5 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
Zespół Placówek Oświatowych w Trzcianie

Adres:
32-733 Trzciana 403, powiat: bocheński, woj: małopolskie

Dane kontaktowe:
Andrzej Kącki
e-mail: pgtrzciana@wp.pl
tel: 14 613 60 11

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Wymagane dokumenty:
CV i dokumenty potwierdzające kwalifikacje

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Bochni