PSYCHOLOG

Żnin/ żniński/ kujawsko-pomorskie

Ogłoszenie dodane: 08.07.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Niepełny etat

PSYCHOLOG

Miejsce pracy: Klemensa Janickiego 10, 88-400 Żnin, powiat: żniński, woj: kujawsko-pomorskie
Nr oferty: StPr/24/0454

OBOWIĄZKI:
Praca z dziećmi posiadającymi orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego i innymi w miarę potrzeby wynikającej z sytuacji.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Wymagania inne:
- Wykształcenie wyższe magisterskie (5 letnie studia) - psychologia
praca z dziećmi w wieku przedszkolnym z orzeczeniami i opiniami

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Żnin
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie brutto: od 2 528,5 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
Przedszkole Miejskie Nr 2 im. Jana Brzechwy w Żninie

Adres:
Klemensa Janickiego 10, 88-400 Żnin, powiat: żniński, woj: kujawsko-pomorskie

Dane kontaktowe:
Katarzyna Dojaś
e-mail: 2przedszkole@gmail.com
tel: 52 30 20 676

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Wymagane dokumenty:
CV

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Żninie