PSYCHOLOG (9 GODZ. TYGODNIOWO)

Orzechowo/ wrzesiński/ wielkopolskie

Ogłoszenie dodane: 3 godziny temu

Typ umowy:
Umowa o pracę

Miejsce pracy: MIŁOSŁAWSKA 48, 62-322 Orzechowo, powiat: wrzesiński, woj: wielkopolskie
Nr oferty: StPr/24/0597

OBOWIĄZKI:
Praca 2 dni w tygodniu.
Prowadzenie badań i działań diagnostycznych dzieci, diagnozowanie sytuacji wychowawczych, udzielanie dzieciom pomocy psychologiczno-pedagogicznej, minimalizowanie skutków zaburzeń rozwojowych, pomoc rodzicom i nauczycielom w rozpoznawaniu i rozwijaniu możliwości, uzdolnień i predyspozycji dzieci.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: psychologia

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Orzechowo
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie brutto: od 2 012 do 2 425 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
Przedszkole BAJKOWY ŚWIAT w Orzechowie

Adres:
MIŁOSŁAWSKA 48, 62-322 Orzechowo, powiat: wrzesiński, woj: wielkopolskie

Dane kontaktowe:
Beata Mietlicka
e-mail: bajkowyswiat1@wp.pl
tel: 606255830

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Wymagane dokumenty:
cv

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy we Wrześni