PRZEDSTAWICILEL HANDLOWY

Wólka Abramowicka/ lubelski/ lubelskie

Ogłoszenie dodane: 2 godziny temu

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

Miejsce pracy: RÓŻANA 38, 20-388 Wólka Abramowicka, powiat: lubelski, woj: lubelskie
Nr oferty: StPr/24/2272

OBOWIĄZKI:
Kontakt z klientem; pozyskiwanie nowych; dostawa oraz przyjmowanie zamówień.
Praca na terenie woj.lubelskiego.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
- Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych
- Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B i dośw. w prowadzeniu samochodu
- Uprawnienia: otwartość, sumienność, miła aparycja, komunikatywność

Wymagania pożądane:
- Uprawnienia: mile widziane doświadczenie w branży handlowej

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Wólka Abramowicka
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie brutto: od 4 400 do 5 300 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
CUKIERNIA STAROPOLSKA TOMASZ MACHOŃ

Adres:
20-388 Wólka Abramowicka 47 H, powiat: lubelski, woj: lubelskie

Dane kontaktowe:
Tomasz Machoń
tel: 607 312 852

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Wymagane dokumenty:
Skierowanie do pracy

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Lublinie