Przedstawicielstwo ds. Ubezpieczeń na życie i TUiR

Bytom/ śląskie

Ogłoszenie dodane: 06.05.2024

Typ umowy:
Samozatrudnienie
Wymiar pracy:
Pełny etat
Specjalne wymagania:
Brak

Prowadzisz działalność gospodarczą?

* Codziennie spotykasz się z Klientami, sprzedając swoje produkty?
* Nie boisz się nowych wyzwań ?
* Chcesz zwiększyć skalę swojego biznesu ?

Poszerz swoją ofertę o nowe rozwiązania finansowe !
- zacznij ubezpieczać majątek swoich klientów
- zadbaj o ich bezpieczeństwo oferując produkty ubezpieczeniowe
- proponując inwestycje

Zostań Licencjonowanym Doradcą Ubezpieczeniowym i powiększ swoją prowizję 3 KROTNIE !

Wymagania
• wykształcenie średnie
• niekaralność
• orientacja na cel

Obowiązki
• realizacja planów sprzedażowych
• szkolenia poszerzające wiedzę w zakresie finansów
• pozyskiwanie i obsługa klientów w zakresie oferowanych produktów

Oferujemy
• pracę w międzynarodowej korporacji
• dopracowany system motywacyjny
• wsparcie merytoryczne
• benefity jak na dobrym etacie

Tomasz

Tomasz

Tomasz