Projektant Maszyn Przemysłowych

Rzeszów/ podkarpackie

Ogłoszenie dodane: 08.08.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat
Specjalne wymagania:
Brak

Poszukujemy nowego pracownika do zespołu dla czołowej francuskiej firmy, będącej liderem w produkcji zaawansowanych maszyn dla przemysłu tekstylnego. Otwieramy rekrutację na stanowisko:

Praca we Francji – ok Miluzy

Twój zakres obowiązków:
·projektowanie maszyn samodzielnie lub jako cześć zespołu
·optymalizacja projektów maszyn pod kątem produkcji i montażu
·opracowanie dokumentacji projektowej, wykonawczej, powykonawczej
·ocena efektów prac i wprowadzanie ewentualnych poprawek

Nasze wymagania:
·wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki: mechanika i budowa maszyn, inżynieria procesowa, mechatronika
·znajomość oprogramowania AutoCAD
·znajomość j. angielskiego na poziomie co najmniej średniozaawansowanym

To oferujemy:
·atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do umiejętności, zaangażowania i efektów pracy
·możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu
·udział w realizacji projektów technicznych prototypowych urządzeń dla klientów krajowych i zagranicznych
·wypłacana 13 pensja oraz bonusy

Brzmi interesująco, prawda? Nie zwlekaj, złóż swoją aplikację już teraz! To może być Twój klucz do przyszłości!
grhpolska.recruitify.ai/job/ee3b5880-751d-4cc0-a3ab-4025ede0b4ed?sourceId=816

Gabriela

Gabriela

Gabriela