Pracownik winnicy Francja

Tabory/ sztumski/ pomorskie

Ogłoszenie dodane: 27.08.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat
Specjalne wymagania:
Brak

Agencja Ecojob Sp. z o.o. (certyfikat 12864) świadczy usługi związane z leasingiem, outsourcingiem oraz rekrutacjami stałymi. Jesteśmy międzynarodową agencją pracy tymczasowej z ponad 10letnim doświadczeniem zawodowym. Realizujemy usługi w Polsce, Francji, Belgii i Niemczech. Dostarczamy pracowników do branży przemysłowej, automotive, medycznej i farmaceutycznej, budowalnej.

Stanowisko pracy:

Pracownik sezonowy - praca w winnicy

Twój zakres obowiązków:

zbiór winogron,
przycinanie krzewów,
składowanie gron do koszy,
przenoszenie do miejsca zbiórki.

Co oferujemy:

stawka 11,65€/h brutto
+ 10% dodatków
francuska umowa o pracę – prawo do świadczeń chorobowych, emerytalnych
bezpłatne zakwaterowanie
praca na okres 2 - 3 tygodni
nadgodziny +25%
zdalna opieka koordynatora w trakcie przejazdu i podczas trwania kontraktu
wypłata wynagrodzenia do 15 dnia kolejnego miesiąca
badania lekarskie po stronie pracodawcy

Osoby zainteresowane proszę o zapisanie się za pośrednictwem strony:

Kontakt: patrycja.sochacka@ecojob.eu

Widniejemy w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 12864.

Oferta pracy tymczasowej

Patrycja

Patrycja

Patrycja