Pracownik torowy z zakwaterowaniem - Polska/Niemcy

Wrocław, Fabryczna

Ogłoszenie dodane: 01.08.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat
Specjalne wymagania:
Brak
Wymagane prawo jazdy:
Nie

Firma podejmująca ambitne wyzwania w branży kolejowej oraz w zakresie energetyki w obszarze przemysłowym zatrudni pracownika na stanowisko:
Pracownik torowy
Miejsce pracy: Polska/Niemcy
Stawka: w zależności od doświadczenia
Zadania:
• Wykonywanie prac związanych z robotami torowymi i inżynieryjnymi,
• Prace około torowe,
• Efektywna współpraca w zespole w celu zrealizowania założonego zakresu prac.
Wymagania:
• Doświadczenie w pracy fizycznej, mile widziane w branży torowej.
• Umiejętność obsługi narzędzi i maszyn używanych przy pracach torowych,
• Chęć do pracy i umiejętność pracy w zespole,
• Gotowość do sporadycznych delegacji do Niemiec, zgodnie z grafikiem rotacji,
• Sprawność fizyczna i gotowość do pracy w zmiennych warunkach atmosferycznych.
Gwarantujemy:
• Możliwość nabycia nowych umiejętności i doświadczenia w pracy na rynku zagranicznym do 183 dni w roku,
• Oddelegowanie czasowe na zasadzie wyróżnienia dla najlepszych pracowników,
• Elastyczne zatrudnienie między projektami w Polsce i Niemczech,
• Atrakcyjne wynagrodzenie zgodne z warunkami kraju oddelegowania,
• Finansowanie lekcji nauki języka niemieckiego.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV lub kontakt telefoniczny 536 548 851. Nie odbieram? Napisz SMS o treści „TOROWY” – na pewno oddzwonię!

Magdalena

Magdalena

Magdalena