PRACOWNIK TARTAKU

Zabrnie/ tarnobrzeski/ podkarpackie

Ogłoszenie dodane: 04.09.2024

Typ umowy:
Umowa zlecenie

Miejsce pracy: 39-410 Zabrnie 626, powiat: tarnobrzeski, woj: podkarpackie
Nr oferty: StPr/24/0627

OBOWIĄZKI:
- obróbka drewna
- miejsce wykonywania pracy: Zabrnie 626 - okolice Grębowa/ Tarnobrzega
- Praca na jedna zmianę w godzinach: 07.00-15.00
- Wynagrodzenie 4300 zł brutto

WYMAGANIA:

Wymagania pożądane:
- Zawód: Pozostali operatorzy maszyn i urządzeń do obróbki drewna
- Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:
- - możliwośc przyuczenia do zawodu
- chęci do pracy i sumienność
- wynagrodzenie 4300 zł brutto

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Zabrnie
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
DREWPAT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres:
Szlachecka 72, 39-410 Grębów, powiat: tarnobrzeski, woj: podkarpackie

Dane kontaktowe:
Dorota Taterek
tel: 721-263-886

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Wymagane dokumenty:
Kontakt z pracodawcą;
tel: 721 263 886
osobisty: Zabrnie 626 - okolice Grębowa/ Tarnobrzega

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Sandomierzu