PRACOWNIK SOCJALNY

Nysa/ nyski/ opolskie

Ogłoszenie dodane: 10.07.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Niepełny etat

Miejsce pracy: Poznańska 3, 48-300 Nysa, powiat: nyski, woj: opolskie
Nr oferty: StPr/24/0948

OBOWIĄZKI:
Współudział w rekrutacji uczestników/ uczestniczek CIS. Prowadzenie dokumentacji uczestników/ uczestniczek CIS. Stała współpraca z pracownikami socjalnymi OPS-ów i innych instytucji. Prowadzenie zajęć grupowych. Bieżąca praca socjalna z uczestnikami/uczestniczkami CIS. Ścisła współpraca z pozostałymi pracownikami CIS (doradcą zawodowym, psychologiem, instruktorami warsztatów). Aktywne włączanie się w realizację bieżących zadań Centrum. Zatrudnienie na 1/2 etatu.

WYMAGANIA:

Wymagania pożądane:
- Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne

Wymagania inne:
- Wykształcenie wyższe, wykształcenie dające prawo do wykonywania zawodu pracownika socjalnego, zgodnie artykułem 116 ust. 1 ustawy z dnia 12 marca 2004 roku o pomocy społecznej. Mile widziane doświadczenie w pracy z osobami bezrobotnymi i/lub zagrożonymi wykluczeniem społecznym. Samodzielność, sumienność, zaangażowanie i umiejętność pracy w zespole.

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Nysa
Rodzaj umowy: Umowa o pracę w zastępstwie
Wynagrodzenie brutto: od 2 900 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Pracodawca:
Centrum Integracji Społecznej w Nysie

Adres:
Słowiańska 19, 48-300 Nysa, powiat: nyski, woj: opolskie

Dane kontaktowe:
Aleksandra RYDLEWSKA
e-mail: a.rydlewska@nysa.praca.gov.pl
tel: 774489948

Sposób kontaktu:
za pośrednictwem urzędu

Wymagane dokumenty:
cv

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Nysie