PRACOWNIK SOCJALNY

Pyskowice/ gliwicki/ śląskie

Ogłoszenie dodane: 23.08.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

Miejsce pracy: Strzelców Bytomskich 3, 44-120 Pyskowice, powiat: gliwicki, woj: śląskie
Nr oferty: StPr/24/1599

OBOWIĄZKI:
Wykształcenie wyższe, spec. socjologia, pedagogika; zakres obowiązków: praca na stanowisku pracownika socjalnego, zakres obowiązków zgodnie z art. 119 ustawy z dnia 12 marca 2004r.o pomocy społecznej (tj. Dz. U 2018 poz.1508); niekaralność, umiejętność interpretacji przepisów prawnych, umiejętność pracy w zespole; miejsce pracy: OPS Pyskowice;

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Zawód: Pracownik socjalny
- Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Pyskowice
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie brutto: od 4 500 do 4 900 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W PYSKOWICACH

Adres:
Strzelców Bytomskich 3, 44-120 Pyskowice, powiat: gliwicki, woj: śląskie

Dane kontaktowe:
Agnieszka Pilecka
e-mail: sekretariat@ops.pyskowice.pl
tel: 32 233 23 55

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Godziny : 07:30-13:30

Wymagane dokumenty:
Kontakt telefoniczny, osobisty w godzinach pracy Ośrodka lub dokumenty aplikacyjne wysłać na adres e-mail pracodawcy

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach