PRACOWNIK SERWISU SPRZĄTAJĄCEGO

Budzistowo/ kołobrzeski/ zachodniopomorskie

Ogłoszenie dodane: 06.09.2024

Typ umowy:
Umowa zlecenie

Miejsce pracy: DOBRAWY 3, 78-100 Budzistowo, powiat: kołobrzeski, woj: zachodniopomorskie
Nr oferty: StPr/24/1220

OBOWIĄZKI:
Utrzymywanie czystości wewnątrz galerii oraz na terenie zewnętrznym, obsługa maszyny czyszczącej. Praca w godz. 6-14, 14-22 (wg grafiku) w Budzistowie, również w sobotę i niedzielę handlową.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: podstawowe

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Budzistowo
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wynagrodzenie brutto: od 29 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
HR PROGRESS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres:
ARKUSZOWA 39, 01-934 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Dane kontaktowe:
Sylwia Socha
e-mail: sylwia.socha@hsprogress.com.pl
tel: 664902346

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, inny - kontakt osobisty po telefonicznym umówieniu

Wymagane dokumenty:
brak

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Kołobrzegu