Pracownik produkcji z uprawnieniami na wózki widłowe

Kalisz/ wielkopolskie

Ogłoszenie dodane: 06.08.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat
Specjalne wymagania:
Brak
Wymagane prawo jazdy:
Inne

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób do pracy na produkcji spożywczej na stanowisko: Pracownik Produkcyjny z obsługą wózka widłowego w ❗Kaliszu❗
Obowiązki:
- obsługa wózka
- załadunek i rozładunek towaru
- układanie towarów na regałach
- proste prace produkcyjne, porządkowe,
Oferujemy:
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową,
- wynagrodzenie od 4800 zł do 5200 zł brutto/ miesiąc w zależności od doświadczenia
- pracę na produkcji na 3 zmiany system 4- bryg. w godzinach 6-14; 14-22; 22-6
- możliwość podpisania umowy o pracę pod strukturami firmy
Wymagania:
- dyspozycyjność do pracy w systemie 3 zmianowym
- zaangażowania i motywacji do pracy, dobrej organizacji pracy własnej,
- ❗ważne uprawnienia UDT na wózek widłowy
- ❗książeczka Sanepid
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pomocą opcji
na adres kalisz@hrworkforce.pl z dopiskiem "produkcja spożywcza Kalisz"

HR WORK FORCE