Pracownik produkcji Słowacja praca dla wszystkich!

Chyżne/ nowotarski/ małopolskie

Ogłoszenie dodane: 16.08.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat
Specjalne wymagania:
Brak

Opis oferty pracy
Pracownik produkcji - fabryka części samochodowych

Miejscowość: Słowacja (Námestovo)

Opis stanowiska
Agencja Pracy MK Job poszukuje dla swojego Klienta chętnych osób do podjęcia pracy na stanowisku: Pracownik produkcji w fabryce części samochodowych. Jeżeli poszukujesz pracy blisko polskiej granicy w stabilnej firmie - aplikuj już dziś!

Zakres obowiązków:

Obsługa linii produkcyjnej zgodnie z odbytym szkoleniem
Prace manualne związane z produkcją mniejszych elementów samochodu
Kontrola jakości oraz segregacja wykonanych elementów
Przestrzeganie zasad BHP

Wymagania stanowiska
Chęci do podjęcia pracy oraz zaangażowanie
Gotowość do pracy w trybie zmianowym
Zdolności manualne oraz dokładność
Odpowiedzialność za wykonywaną pracę oraz jej efekty

Oferujemy
Wynagrodzenie uzależnione od wybranej umowy: 5 euro netto/h + 4,50 euro/dziennie zwrot za dojazd lub 5,64 euro brutto/h + dopłata za nadgodziny oraz weekendy
Pracę w systemie zmianowym
Przeszkolenie oraz wdrożenie na stanowisko pracy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacyjnych Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez MK Job Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, przy ul. Wielickiej 250, 30-663 Kraków, w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o przysługujących mi prawach, w tym prawie do dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także o dobrowolności podania danych. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych.

Justyna

Justyna

Justyna