Pracownik Produkcji/Operator

Warszawa, Białołęka

Ogłoszenie dodane: 04.09.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat
Specjalne wymagania:
Brak
Wymagane prawo jazdy:
Nie

Dla naszego klienta, lidera w branży produkcji elementów betonowych, kostki brukowej, poszukujemy Pracowników Produkcji / Operatorów z UDT lub bez (zapraszamy też osoby bezpośrednio po kursie).

NIE wymagamy doświadczenia - możliwość przyuczenia.

Lokalizacje: Warszawa: Kawęczyn, ul. Chełmżyńska lub Targówek-Żerań ul. Elektronowa

Oferujemy
stabilne zatrudnienie
na początek umowę o pracę tymczasową (pełne ubezpieczenie, płatne urlopy, L4), następnie stałe zatrudnienie bezpośrednio,
pracę od pn. do pt., w systemie 3 zm. (6-14, 14-22, 22-6), dla chętnych możliwość pracy dodatkowo w weekendy
wynagrodzenie: podstawa 28 (bez UDT) - 30 zł/h brutto (z UDT). Po okresie próbnym (3 miesiąca) - stawka 30 (bez UDT) - 32 zł/h brutto (z UDT) + miesięczna premia (500-800 zł brutto) + dodatki,
możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji - mile widziane osoby, które będą chciały przyuczyć się na stanowiska operatorskie.

Zadania
wizualna kontrola jakości wykonywanych produktów
prosta praca fizyczna
wymiana wadliwych, uszkodzonych elementów
obsługa wózka widłowego (przy uprawnieniach UDT)

Oczekujemy
motywacji i chęci do pracy
mile widziane posiadanie uprawnień UDT
Zapraszamy również osoby zza granicy

 Jesteś zainteresowany/a -Aplikuj lub wyślij wiadomość "Produkcja" na numer 790 861 777, bądź skontaktuj się telefonicznie - chętnie opowiemy Ci o szczegółach oferty

Agencja zatrudnienia - nr wpisu 26915

Irena

Irena

Irena