Pracownik produkcji Kalisz

Kalisz/ wielkopolskie

Ogłoszenie dodane: 06.08.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat
Specjalne wymagania:
Brak
Wymagane prawo jazdy:
Nie

HR Work Force (KRAZ 6474) jest szybko i dynamicznie rozwijającą się Agencją na rynku pośrednictwa pracy.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób do PRACY NA PRODUKCJI w Kaliszu na stanowisko: Materiałowiec i Zmieniacz Form
Obowiązki:
Materiałowiec
-pobieranie granulatu z magazynu uzupełnianie do zbiornika,
-ręczne prace transportowe, konserwacja, czyszczenie maszyn
Zmieniacz Form
- pomoc przy przezbrajaniu maszyn, transporcie form do maszyny
Oferujemy:
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową (na początku, docelowo na stałe)
- stawka 4300 zł brutto + dodatki za pracę na 2 i 3 zmianie
- pracę na produkcji na 3 zmiany
- przyjazną atmosferę
Wymagania:
- CV
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres kalisz@hrworkforce.pl z dopiskiem "produkcja Kalisz"
tel. 724-341-009

HR WORK FORCE