PRACOWNIK PRODUKCJI - DEMONTAŻ ZUŻYTEGO SPRZĘTU ELEKTRYCZNEGO

Zgierz/ zgierski/ łódzkie

Ogłoszenie dodane: 22.08.2024

Typ umowy:
Umowa zlecenie

Miejsce pracy: Andrzeja Struga 35, 95-100 Zgierz, powiat: zgierski, woj: łódzkie
Nr oferty: StPr/24/0964

OBOWIĄZKI:
- do obowiązków osoby zatrudnionej na stanowisku, będzie należało demontowanie urządzeń elektrycznych takich jak komputery, drukarki, sprzęt hi-fi, sprzęt audio
- demontaż zużytych urządzeń, przy pomocy podstawowych narzędzi
- otwartość na współpracę z zespołem,
- odpowiedzialność za powierzone mienie, przestrzeganie przepisów BHP i wewnątrzzakładowych,
- uczciwość,
-sumienność,
- punktualność

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
- Uprawnienia: sprawność fizyczna
- Uprawnienia: zdolności manualne
- Uprawnienia: " Złota rączka "

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Zgierz
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wynagrodzenie brutto: od 30 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
Czech Recykling Artur Czech

Adres:
Andrzeja Struga 35, 95-100 Zgierz, powiat: zgierski, woj: łódzkie

Dane kontaktowe:
Artur Czech
tel: 691100730

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Wymagane dokumenty:
CV

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu