PRACOWNIK PRODUKCJI

Zimna Wódka/ strzelecki/ opolskie

Ogłoszenie dodane: 27.06.2024

Typ umowy:
Umowa zlecenie

Miejsce pracy: Zimna Wódka, powiat: strzelecki, woj: opolskie
Nr oferty: StPr/24/0532

OBOWIĄZKI:
Praca na stanowisku pracownika produkcji, produkcja foteli samochodowych, kontrola jakości gotowego produktu. Wymagana praktyczna znajomość czytania rysunku technicznego oraz obsługi maszyn i urządzeń produkcyjnych (bez koniecznego udokumentowania - wystarczy praktyczna znajomość). Wymagane doświadczenie na podobnym stanowisku.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
- Uprawnienia: obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych
- Uprawnienia: czytanie rysunku technicznego

Wymagania inne:
- [Inne] : Praca na podstawie umowy zlecenia - wynagrodzenie 28,10 brutto/ godzina. Praca trzyzmianowa możliwa w godzinach 6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00. Wymagany stan zdrowia umożliwiający na wykonywanie pracy na stanowisku, chęć do pracy.
Kontakt kandydata za pośrednictwem Poczty elektronicznej w celu umówienia rozmowy rekrutacyjnej : rekrutacja@future-group.pl - prosimy o przesłanie CV.

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Zimna Wódka
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wynagrodzenie brutto: od 28,1 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Pracodawca:
Powiatowy Urząd Pracy w Strzelcach Opolskich

Adres:
Gogolińska 2a, 47-100 Strzelce Opolskie, powiat: strzelecki, woj: opolskie

Dane kontaktowe:
Ewa KRAKA
e-mail: e.kraka@strzelceopolskie.praca.gov.pl
tel: 774621806

Sposób kontaktu:
za pośrednictwem urzędu

Wymagane dokumenty:
Brak danych.

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Strzelcach Opolskich