Pracownik Produkcji

Jelcz-Laskowice/ oławski/ dolnośląskie

Ogłoszenie dodane: 10.07.2024

Typ umowy:
Umowa zlecenie
Wymiar pracy:
Pełny etat
Specjalne wymagania:
Brak
Wymagane prawo jazdy:
Nie

Od zaraz poszukujemy Pracowników Produkcji / Pomocników Operatorów.

Jesteś zainteresowany? Aplikuj poprzez formularz, wyślij wiadomość "produkcja" na 570 - pokaż numer telefonu - lub skontaktuj się z nami telefonicznie.

NIE WYMAGAMY doświadczenia - możliwość przyuczenia

Oferujemy:
- umowę zlecenie (stawka brutto dla studenta = netto)
- pracę od poniedziałku do piątku (6-14, 14-22, 22-06), możliwa praca na 2 zmiany
- szybki i przejrzysty proces rekrutacji - możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz
- stawkę 28,50 zł/h brutto

Zadania:
- odbiór gotowych elementów z maszyny
- wizualna kontrola produktu
- czynności pomocnicze

Oczekujemy:
- nie wymagamy doświadczenia - możliwość przyuczenia
- chęci do pracy
- do aplikowania zapraszamy obcokrajowców ze znajomością j. polskiego

Lokalizacja: Jelcz - Laskowice, Łęg

Agencja zatrudnienia - nr wpisu 26915Jel

Katarzyna

Katarzyna

Katarzyna