Pracownik produkcji

Łódź, Widzew

Ogłoszenie dodane: 1 godzinę temu

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat
Specjalne wymagania:
Brak

PRACOWNIK PRODUKCJI

Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie w oparciu u umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z pracodawcą
• Wolne weekendy
• Miesięczna premia produkcyjna
• Dwukrotny dodatek za pracę w nocy wynoszący 40%
• 200% dodatku za pracę w godzinach nadliczbowych w dodatkowy dzień
• Nagroda roczna za realizację planów produkcyjnych
• Szeroki pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych, platforma benefitowa, płatne programy rekomendacji pracowników)

Wymagania:
• Dyspozycyjność do pracy zmianowej
• Mile widziana umiejętność odczytywania informacji z rysunku technicznego
• Mile widziane kierunkowe wykształcenie zasadnicze lub średnie techniczne
Zadania:
• Realizowanie zadań produkcyjnych zgodnie z dokumentacją konstrukcyjną i technologiczną, w sposób gwarantujący najwyższą jakość
• Zgodna z instrukcją, obsługa maszyn i narzędzi
• Posługiwanie się sprzętem pomiarowym na wyznaczonym stanowisku pracy
• Przeprowadzanie samokontroli w procesie produkcyjnym
• Przestrzeganie przepisów BHP

Miejsce pracy: Łódź Teofilów
Oferta dotyczy pracy tymczasowej.
Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Magdalena Wolska