PRACOWNIK PRALNI CHEMICZNEJ

Mikołów/ mikołowski/ śląskie

Ogłoszenie dodane: 25.08.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Niepełny etat

Miejsce pracy: 43-190 Mikołów, powiat: mikołowski, woj: śląskie
Nr oferty: StPr/24/0498

OBOWIĄZKI:
Obsługa maszyn i urządzeń pralniczych, prasowanie odzieży, obsługa kasy fiskalnej, odplamianie odzieży

OKRES ZATRUDNIENIA W PRZYPADKU PRACY NA PODSTAWIE UMOWY:
Umowa o pracę na czas określony 1-3 lata
MIEJSCE WYKONYWANIA PRACY:
CH Auchan Mikołów, ul. Gliwicka 3 43-190 Mikołów
PRACA W DNIACH I GODZINACH:
pn-so, godz. 9:00-21:00, równoważny system i rozkład czasu pracy

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
- Uprawnienia: obsługa klienta

Wymagania inne:
- Wykształcenie min. zawodowe (dowolny kierunek); doświadczenie zawodowe nie jest wymagane - pracodawca przyucza do pracy na stanowisku; umiejętności: komunikatywność - obsługa klienta

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Mikołów
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie brutto: od 3 225 do 3 400 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
EBS SPÓŁKA AKCYJNA

Adres:
43-190 Mikołów, powiat: mikołowski, woj: śląskie

Dane kontaktowe:
Mariola Lisowska
e-mail: mariola.l@ebssa.pl
tel: 691504160

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Termin: pn - pt, Godziny : 10:00-17:00

Wymagane dokumenty:
CV

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych