PRACOWNIK OCHRONY

Siemianowice Śląskie/ śląskie

Ogłoszenie dodane: 05.07.2024

Typ umowy:
Umowa zlecenie

Miejsce pracy: ŁĄCZĄCA 1, 41-103 Siemianowice Śląskie, powiat: m. Siemianowice Śląskie, woj: śląskie
Nr oferty: StPr/24/1665

OBOWIĄZKI:
- Ochrona mienia obiektu biurowego. Praca na terenie Siemianowic Śląskich.
- Zlecenie wykonywane jest w godzinach: 6:00-18:00, 18:00-6:00. Zlecenie wykonywanie również w soboty niedziele i święta.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: podstawowe
- Uprawnienia: Wysoka kultura osobista

Wymagania inne:
- Wykształcenie min. podstawowe. Mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku. Wymagana niekaralność. Na ofertę mogą aplikować również osoby z orzeczonym stopniem niepełnosprawności.

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Siemianowice Śląskie
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wynagrodzenie brutto: od 28,1 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
"KALEXIM" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres:
40-308 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie

Dane kontaktowe:
Patryk Szubiś
tel: 798-618-808

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: telefon, Termin: Kontakt WYŁĄCZNIE telefoniczny, Godziny : Tel. 8:00-16:00

Wymagane dokumenty:
CV - Kontakt WYŁĄCZNIE telefoniczny w godzinach: 8:00-16:00 (Tel. 798-618-808).

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach