Pracownik obróbki metali

Rzeszów/ podkarpackie

Ogłoszenie dodane: 18.07.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat
Specjalne wymagania:
Brak

Dla jednej z zaprzyjaźnionych Agencji szukamy pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Niemcy a dokładniej Coburg

Termin rozpoczęcia: od zaraz - długoterminowa współpraca

Zakres obowiązków:
• Produkcja i montaż konstrukcji metalowych (duże i małe), wypalanie, montowanie, lutowanie oraz szczepianie metalu, głównie stali.

Na co możesz liczyć:
• Stawka bazowa 15, 00 euro brutto za h
• Zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
• Nadgodziny rozliczane wg prawa niemieckiego
• Dieta 40 euro netto/dzień roboczy
• Płatny urlop (od 25 dni rocznie) i dni ustawowo wolne od pracy
• Możliwość otrzymania podwyżki - pierwsza po 6 miesiącach

Oczekiwania wobec kandydata:
• Doświadczenie na podobnym stanowisku
• Czynne prawo jazdy kat.B
• Znajomość j. niemieckiego- mile widziana

Znajdź stabilną i dobrze płatną pracę już teraz! Prześlij swoje CV:
grhpolska.recruitify.ai/job/33e09bb7-3b9d-49e3-966c-ddce984dcb0f?sourceId=816

Gabriela

Gabriela

Gabriela