Pracownik magazynowy, Komisjoner – Niemcy, różne lokalizacje

Wrocław, Fabryczna

Ogłoszenie dodane: 28.08.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat
Specjalne wymagania:
Brak
Wymagane prawo jazdy:
Kat. B

Opis stanowiska pracy

Pracownik magazynowy, Komisjoner – Niemcy , różne lokalizacje WYMAGANE DOŚWIADCZENIE W KOMISJONOWANIU (zbieraniu zamówień)

Opis stanowiska :

Praca polega na zbieraniu towaru w magazynie poruszając się na małym wózku elektrycznym wożąc za sobą paletę, na której układamy zebrany towar wg pozycji wyświetlanej na monitorze lub usłyszanej w słuchawce (przykład takiej informacji brzmi: gang: drei, platz eins - w tłumaczeniu na j. polski brzmi : ścieżka nr 3 , pozycja nr 1 ).

Oferujemy:

szkolenie zakładowe

premie za polecenie pracownika

premie motywujące

premia za użytkowanie własnego samochodu

wysokie zarobki

terminowe wynagrodzenia

gwarantujemy dojazd do pracy

gwarantujemy zakwaterowanie

naliczanie wynagordzeń według prawa niemieckiego

niemiecka umowa o pracę przetłumaczona na język polski

możliwe zaliczki

możliwość awansu

Bezpłatna pomoc w:

zameldowaniu

uzyskaniu numeru podatkowego,

zapisaniu do opieki zdrowotnej,

otwarciu konta bankowego,

stałą opiekę polskojęzycznego brygadzisty

Zadzwoń 5 0 1 4 0 2 8 5 1

Aleksandra

Aleksandra

Aleksandra