PRACOWNIK GASTRONOMII-KEBAB

Starogard Gdański/ starogardzki/ pomorskie

Ogłoszenie dodane: 4 godziny temu

Typ umowy:
Umowa zlecenie

Miejsce pracy: Starogard Gdański, powiat: starogardzki, woj: pomorskie
Nr oferty: 319572

OBOWIĄZKI:
Praca w kebabie, przygotowywanie posiłków, obsługa klientów, utrzymanie porządku w miejscu pracy. Mile widziane młode, energiczne osoby z chęcią do pracy. Dodatkowym atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku.

WYMAGANIA:

Wymagania inne:
- Książeczka do celów sanitarno- epidemiologicznych. Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.
Nastawienie na pracę w systemie zmianowym.

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Starogard Gdański
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wynagrodzenie brutto: od 28,1

KONTAKT:

Sposób aplikowania: kontakt przez OHP

Pracodawca:
kontakt przez OHP

Adres:
Paderewskiego 6, 83-200 Starogard Gdański, powiat: starogardzki, woj: pomorskie

Dane kontaktowe:
Barbara Miszewska

Sposób kontaktu:
Preferowane formy kontaktu: osobiście

Wymagane dokumenty:
Zaświadczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych.