Pracownik fizyczny roboty drogowe

Rzeszów/ podkarpackie

Ogłoszenie dodane: 2 godziny temu

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat
Specjalne wymagania:
Brak

Agencja pośrednictwa zawodowego GRH Polska poszukuje osoby z doświadczeniem na stanowisko

Pracownik drogowy / brukarz
Lokalizacja: Metz, Francja

Gwarantujemy:

· Stabilne zatrudnienie w oparciu o kontrakt francuski
· Zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych
· 40h pracy tygodniowo
· 2600€ netto + bonusy
· Zwrot kosztów podróży

Zakres obowiązków:

· Montaż sieci suchych (studzienki ściekowe)
· Montaż ogrodzeń drogowych
· Wykonywanie robót murarskich: krawężników, odpływów, rowów

Wymagania:

· Doświadczenie zawodowe zdobyte na podobnym stanowisku
· Znajomość języka francuskiego przynajmniej na poziomie komunikatywnym
· Mile widziane własne auto

Jesteś zainteresowany? Prześlij swoją aplikację, aby otrzymać więcej szczegółów lub zadzwoń do nas (pon-pt w godzinach 8:00-16:00)
grhpolska.recruitify.ai/job/0b69b9d8-24a4-4b3d-bdb3-49503d12e195?sourceId=816

Gabriela

Gabriela

Gabriela