Pracownik drogowy z niemieckim min. A2- Bawaria, start 01-09-24

Poznań, Grunwald

Ogłoszenie dodane: 15.07.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat
Specjalne wymagania:
Brak
Wymagane prawo jazdy:
Kat. B

Niemiecka firma działająca w branży elektrotechnicznej zatrudni pracownika na stanowisko:
Pracownik drogowy/Roboty ziemne

Miejsce pracy: Bawaria-Deggendorf, Rosenheim, Landshut, Burghausen, Nurnberg

Zadania:
• Prowadzenie i obsługa sprzętu i maszyn do robót ziemnych,
• Wykonywanie prac asfaltowych i drogowych,
• Budownictwo rurociągowe i drogowe.

Wymagania:
• Pożądane ukończone szkolenie zawodowe w sektorze budowlanym,
• Doświadczenie jako pracownik drogowy/brukarz,
• Czytanie planów i rysunków technicznych,
• Prawo jazdy kat. B,
• Znajomość języka niemieckiego min. A2.

Gwarantujemy:
• Umowa o pracę na czas nieokreślony,
• Wspólnie uzgodnione świadczenia dla branży budowlanej (premia świąteczna, wynagrodzenie urlopowe),
• Jedna płatna podróż do domu miesięcznie (0,40 euro za kilometr),
• Zakwaterowanie jest zapewnione/opłacone przez pracodawcę,
• Dzienna dieta 28 euro za dzień roboczy- zwolniona z podatku.
• Stawkę od 17,30 do 18,15 euro brutto,
• Odzież ochronną i narzędzia.

Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny 536 548 851. Nie odbieram? Napisz SMS o treści „DROGI” – na pewno oddzwonię!

Magdalena

Magdalena

Magdalena