PRACOWNIK BUDOWLANY, DEKARZ (PL/UA)

Tychy/ śląskie

Ogłoszenie dodane: 09.07.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

Miejsce pracy: 43-100 Tychy, powiat: m. Tychy, woj: śląskie
Nr oferty: StPr/24/1205

OBOWIĄZKI:
Wykończenia wnętrz, dekarstwo;
Wykonywanie różnego rodzaju prac związanych z remontami mieszkań i dachów;
Praca w systemie 1-zminowym: 07:00-15:00

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: podstawowe
- Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
- Uprawnienia: uczciwość
- Uprawnienia: doświadczenie zawodowe, umiejętność pracy samodzielnej i w zespole, sumienność, dokładność i systematyczność w pracy, komunikatywność i wysoka kultura osobista, dobra organizacja pracy własnej
- Uprawnienia: Gotowość do nauki i pracy

Wymagania inne:
- Wykształcenie podstawowe. Prawo jazdy kat. B. Gotowość do nauki i pracy w branży budowlanej. Zaangażowanie. Doświadczenie zawodowe: umiejętność pracy samodzielnej i w zespole, sumienność, dokładność i systematyczność w pracy, komunikatywność i wysoka kultura osobista, dobra organizacja pracy własnej. Oferta skierowana jest również do obywateli Ukrainy - wymagana znajomość j. polskiego: w mowie: A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie: A1 - początkujący

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Tychy
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
EXCELLENT TOMASZ STRZEŻYK

Adres:
43-100 Tychy, powiat: m. Tychy, woj: śląskie

Dane kontaktowe:
Tomasz Strzeżyk
tel: 517536941

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: telefon

Wymagane dokumenty:
CV - życiorys zawodowy wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach