PRACOWNIK BUDOWLANY

Jaworzno/ śląskie

Ogłoszenie dodane: 01.09.2024

Typ umowy:
Umowa zlecenie

Miejsce pracy: 43-600 Jaworzno, powiat: m. Jaworzno, woj: śląskie
Nr oferty: StPr/24/0325

OBOWIĄZKI:
Prace ogólnobudowlane: szpachlowanie, zbrojenie, murowanie, hydro i termo instalacje.

Praca na terenie Jaworzna oraz miast w okręgu do 25 km (Mysłowice, Sosnowiec, Katowice itd.).
Możliwość zakwaterowania i zorganizowanego dojazdu do pracy.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:
- Doświadczenie w pracach budowlanych.

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Jaworzno
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wynagrodzenie brutto: od 28,1 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
GoWin TOMASZ GOWIN

Adres:
Pogodna 9, 43-600 Jaworzno, powiat: m. Jaworzno, woj: śląskie

Dane kontaktowe:
Tomasz Gowin
tel: 732 977 371

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Wymagane dokumenty:
Dokumenty aplikacyjne

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Jaworznie