PRACOWNIK BIUROWY

Bielsko-Biała/ śląskie

Ogłoszenie dodane: 3 godziny temu

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

Miejsce pracy: Michała Grażyńskiego 71, 43-300 Bielsko-Biała, powiat: m. Bielsko-Biała, woj: śląskie
Nr oferty: StPr/24/1398

OBOWIĄZKI:
Przygotowywanie dokumentów, porządkowanie i archiwizacja dokumentów, proste czynności biurowe.
Praca w systemie jednozmianowym od pon. do pt. w godz. 6.00-14.00.
Umowa o pracę na okres próbny z możliwością przedłużenia.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:
- Wymagane wykształcenie min. średnie, mile widziane doświadczenie w pracach biurowych, znajomość MS Office, umiejętność korzystania z Internetu i poczty elektronicznej. Wymagane orzeczenie o niepełnosprawności.

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie brutto: od 28,1 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
INCOBEX - ELPLAST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres:
Michała Grażyńskiego 71, 43-300 Bielsko-Biała, powiat: m. Bielsko-Biała, woj: śląskie

Dane kontaktowe:
Pani Kubica
e-mail: kubica@incobex.pl

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: e-mail

Wymagane dokumenty:
Kontak CV na e-mail: kubica@incobex.pl lub office@incobex-elplast.com.pl

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej