PRACOWNIK BIUROWY

Żory/ śląskie

Ogłoszenie dodane: 28.06.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

Miejsce pracy: NOWOPSZCZYŃSKA 22, 44-240 Żory, powiat: m. Żory, woj: śląskie
Nr oferty: StPr/24/0263

OBOWIĄZKI:
utrzymywanie kontaktów telefonicznych i mailowych z koreańskimi kontrahentami; współpraca z pracownikami z innych działów; przygotowywanie sprawozdań, raportów i prezentacji.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
- Język: koreański, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Wymagania inne:
- znajomość języka koreańskiego oraz angielskiego potrzebna jest do komunikacji z koreańskim zarządem, kontrahentami oraz pracownikami biura.

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Żory
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
GLS CORPORATION SP. Z O. O.

Adres:
NOWOPSZCZYŃSKA 22, 44-240 Żory, powiat: m. Żory, woj: śląskie

Dane kontaktowe:
IWONA SZCZYGIEŁ
e-mail: iwona@agencygls.com

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: e-mail

Wymagane dokumenty:
Brak danych.

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Żorach