PRACE ZWIĄZANE Z UTRZYMYWANIEM CZYSTOŚCI

Sady/ poznański/ wielkopolskie

Ogłoszenie dodane: 2 godziny temu

Typ umowy:
Umowa zlecenie

Miejsce pracy: Poznańska 1D, 62-080 Sady, powiat: poznański, woj: wielkopolskie
Nr oferty: StPr/24/3300

OBOWIĄZKI:
opróżnianie koszy na śmieci, dbanie o czystość w toaletach i częściach wspólnych, utrzymanie czystości na parkingu. utrzymanie czystości na zewnątrz firmy, w zależności od sezonu: koszenie i podlewanie trawy, grabienie liści, odśnieżanie, zamiatanie parkingu. umiejętność nadawania priorytetów oraz zarządzania powierzonymi zadaniami. skrupulatność i dokładność w wykonywaniu czynności związanych ze sprzątaniem. umiejętność radzenia sobie z pracą pod presją czasu, nastawienie na pracę w zespole. zaangażowanie i samodzielność w wykonywaniu obowiązków.
Praca na III zmiany w godz. 6:00-5:59

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:
- mile widziane: 10 miesięcy doświadczenia w sprzątaniu na dużych obiektach

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Sady
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wynagrodzenie brutto: od 28,1 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
DUSSMANN POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres:
Twarda 18, 00-105 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Dane kontaktowe:
DARIA GŁADKA
tel: 885568512

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: telefon, Termin: kontakt telefoniczny

Wymagane dokumenty:

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu