PRACE ZIEMNE I POMOCNICZE PRZY UKŁADANIU SIECI ŚWIATŁOWODOWYCH

Poznań/ wielkopolskie

Ogłoszenie dodane: 2 godziny temu

Typ umowy:
Umowa zlecenie

Miejsce pracy: Poznań i teren Wielkopolski 17, 61-538 Poznań, powiat: m. Poznań, woj: wielkopolskie
Nr oferty: StPr/24/3210

OBOWIĄZKI:
wykonywanie prac ziemnych i pomocniczych przy układaniu sieci światłowodowych, obsługa podstawowych narzędzi budowlanych
Praca w godzinach 6.30-15 na terenie całego woj.wielkopolskiego.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: podstawowe
- Język: polski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A1 - początkujący
- Uprawnienia: Umiejętność pracy w grupie
- Uprawnienia: sprawność manualna
- Uprawnienia: sprawność fizyczna

Wymagania inne:
- Umiejętność : umiejętność obsługi podstawowych narzędzi budowlanych
Inne : Adres wykonywania pracy - ul. Albańska 17, 60-123 Poznań oraz inne miejsca na terenie województwa wielkopolskiego według zleceń
Wymagana znajomość j. polskiego: w mowie: A2 - niższy średnio zaawansowany

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Poznań
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wynagrodzenie brutto: od 32,75 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
Firma Kozak Aleksy Gangalski; Agencja Dobra Praca

Adres:
GŁOGOWSKA 88/1a, 60-262 Poznań, powiat: m. Poznań, woj: wielkopolskie

Dane kontaktowe:
tel: 880389244

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: telefon

Wymagane dokumenty:

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu