PRACE MAGAZYNOWE

Tuszyn/ łódzki wschodni/ łódzkie

Ogłoszenie dodane: 03.09.2024

Typ umowy:
Umowa zlecenie

Miejsce pracy: Tuszyn, powiat: łódzki wschodni, woj: łódzkie
Nr oferty: StPr/24/0753

OBOWIĄZKI:

Prace pomocnicze na magazynie, obsługa skanera, pakowanie produkcji.
Wykonywanie prac ręcznych transportowych z użyciem wózków ręcznych.
Prace ręczne polegające na podnoszeniu paczek i kartonów z produktami.
Praca na wysokości

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
- Uprawnienia: komunikatywność, dyspozycyjność, sprawność fizyczna
- Uprawnienia: gotowość do ciężkiej pracy fizycznej
- Uprawnienia: zdolności manualne

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Tuszyn
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wynagrodzenie brutto: od 28,1 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Pracodawca:
Powiatowy Urząd Pracy Łódź-Wschód

Adres:
Częstochowska 40/52, 93-121 Łódź, powiat: m. Łódź, woj: łódzkie

Dane kontaktowe:
Renata Retelewska-Jóźwiak
e-mail: renata.retelewska-jozwiak@puplodz.pl
tel: 422531515

Sposób kontaktu:
za pośrednictwem urzędu

Wymagane dokumenty:
Skierowanie

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy Łódź-Wschód