Praca Zdalna z Elastycznym Grafikiem | Zarobki od 3500 zł

Słupca/ słupecki/ wielkopolskie

Ogłoszenie dodane: 06.09.2024

Typ umowy:
Inny
Wymiar pracy:
Niepełny etat
Specjalne wymagania:
Brak
Wymagane prawo jazdy:
Nie

Cześć! Szukasz prostej, dodatkowej pracy, którą możesz wykonywać z domu? Mamy coś dla Ciebie! 🌟

Jesteśmy polską firmą z 17-letnim doświadczeniem i szukamy osób, które chciałyby dołączyć do naszego zespołu pracującego zdalnie przez internet. Jeśli potrafisz obsługiwać komputer lub smartfona, nie boisz się wyzwań i lubisz działać w internecie – ta praca jest idealna dla Ciebie!

Co oferujemy?
Elastyczny czas pracy: Pracujesz wtedy, kiedy Ci pasuje. Sam decydujesz, ile czasu chcesz poświęcić.
Proste zadania: Wystarczy podstawowa obsługa komputera i internetu. Bez skomplikowanych wymagań!
Atrakcyjne wynagrodzenie: Zarobki od 3500 do 7500 zł miesięcznie lub więcej – wszystko zależy od Twojego zaangażowania. W pierwszym tygodniu możesz zarobić nawet 1000 zł!
Wsparcie na każdym kroku: Nie zostaniesz sam – zapewniamy pomoc i odpowiedzi na wszystkie pytania na każdym etapie współpracy.
Czego oczekujemy?
Ukończonych 18 lat.
Podstawowej umiejętności obsługi komputera i internetu.
Poświęcenia 1-2 godzin dziennie na pracę.
Nie musisz martwić się o sztywne godziny pracy ani narzucone limity. Praca jest elastyczna i dostosowujesz ją do swojego życia. To doskonała okazja, aby dorobić sobie do domowego budżetu, a z czasem może stać się głównym źródłem Twoich dochodów.

Jeśli jesteś zainteresowany/zainteresowana, skontaktuj się z nami! Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy Ci rozpocząć pracę. kontakt na e-mail monika19435@onet.pl

Zapraszamy serdecznie do współpracy!

Pozdrawiamy, Monika

Monika

Monika

Monika