PRACA POLEGAJĄCA NA MAGAZYNOWANIU

Sieradz/ sieradzki/ łódzkie

Ogłoszenie dodane: 2 godziny temu

Miejsce pracy: Sieradz, powiat: sieradzki, woj: łódzkie
Nr oferty: StPr/24/0903

OBOWIĄZKI:
Pprzyjmowanie dostaw, towaru. Planowanie wykorzystania przestrzeni magazynowej, rozkładanie towaru w magazynie, oznaczanie kartonów i metkowanie produktów, praca ze skanerem HDWR HD3900. Wprowadzenie stanu magazynowego do programu Wapro Mag.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
- Uprawnienia: Zdolności manualne
- Uprawnienia: Sprawność fizyczna

Wymagania inne:
- [Umiejętność 2] : praca w zespole obcokrajowców, praca ręczna na stojąco;
[Umiejętność 1] : obsługa urządzeń magazynowych ; oznaczenie kartonów i metkowanie produktów; obsługa skanera HDWR HD3900, znajomość programu magazynowego Wapro Mag
[Inne] : Rozmowa rekrutacyjna odbędzie się po wcześniejszym umówieniu z koordynatorem na terenie obiektu pracy

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Sieradz
Rodzaj umowy: Nie dotyczy
Wynagrodzenie brutto: od 28,1 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Pracodawca:
Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu

Adres:
Plac Wojewódzki 3, 98-200 Sieradz, powiat: sieradzki, woj: łódzkie

Dane kontaktowe:
Marzena Pawełek
e-mail: mpawelek@pupsieradz.pl
tel: 438221143 w. 286

Sposób kontaktu:
za pośrednictwem urzędu

Wymagane dokumenty:
Brak danych.

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu